25/05/2020

DOO “Komunalno” Berane završilo je sa izvođenjem radova na uređenju pješačkog ostrva kod Hotela Berane. Kako je godinama neuspješno pokušavano da se sredi ovo ostrvo koje se nalazi na jednoj od najprometnijih tačaka u gradu i svakog puta bi bilo uništeno od strane pješaka koji su gazili po zasađenom cvijeću i ukrasnom bilju, DOO “Komunalno” Berane je odlučilo da na njemu napravi pješačku stazu i oko nje zasadi cvijeće i ukrasno bilje. Radovi na izgradnji staze su uspješno završeni, nakon toga se pristupilo sađenju cvijeća koje je obezbijedilo naše Društvo i sadnji tuja koje je obezbijedila NVO “Sjeverna zemlja”. Sadnju su izvršili zaposleni u DOO “Komunalno” Berane.

Zahvaljujemo se NVO “Sjeverna zemlja” na donaciji i pozivamo ostale zainteresovane građane, privrednike i NVO sektor da se na ovakav ili sličan način uključe u uljepšavanje našeg grada!