23/10/2019

U okviru pripremnih aktivnosti za  63. Balkansko prvenstvo u krosu, koje će se održati 09.11.2019. god. na aerodromskoj pisti u Beranama, zaposleni DOO „Komunalno“ Berane, angažovani na održavanju čistoće, očistili su pistu i zeleni pojas oko piste od nelegalno odloženog otpada. Napominjemo, da čišćenje aerodromske piste nije obuhvaćeno redovnim održavanjem čistoće u gradu, već da je ovim činom DOO „Komunalno“ Berane dalo svoj doprinos što boljoj organizaciji krosa, a samim tim i što boljem predstavljanju samih Berana učesnicima koji dolaze iz drugih gradova Crne Gore, kao i drugih država učesnika krosa.

Apelujemo na sve građane da ne odlažu otpad na mjestima koja nisu predviđena za to, već da ga isključivo odlažu u komunalne posude za odlaganje otpada – kontejnere, koji su postavljeni na lokacijama predviđenim za to.

Čuvajmo naš grad!

DOO “Komunalno“ Berane